112 TÍSŇOVÁ LINKA 150 HASIČI 155 ZÁCHRANNÁ SLUŽBA 158 POLICIE
Znak SDH - background

SDH Pařezov

Sbor dobrovolných hasičů

Proudnice
Facebook sboru

Memoriál Václava Štajnera – Pařezov 13.9.2014

Tuto sobotu jsme uspořádali již pátý ročník soutěže v požárním útoku, poprvé však jako memoriál Václava Štajnera. Počasí nám tentokrát přálo, vzhledem k tomu, jak bylo deštivo týden před soutěží, ale i v neděli.

Na začátku se představily se svými útoky naše děti a předvedly, co se pod vedením vedoucích naučily. Oba útoky byly pečlivě a rychle provedeny. A teď k vlastní soutěži. Soutěžilo se již tradičně přes „Paris příkop“ na dva pokusy  – každý z jiné základny. Časy se sčítaly. Zúčastnilo se celkem 18 družstev, 14 mužů a 4 ženy. Dařilo se hlavně ženám, které po dvou velmi dobrých pokusech obsadily 2. místo. Muži po prvním slušném pokusu předvedli ve druhém „komický útok“ a obsadili 10. místo. Zvítězili muži z Prapořišť a ženy ze Strýčkovic. Soutěž pokračovala doprovodnou soutěží „O nejrychlejší zadek“. Zde byli nejúspěšnější Štítarští v obou kategoriích. Povedený útok žen je zde a komický útok mužů zde. Fotky níže ve fotogalerii.

Na závěr je nutné napsat poděkování všem zúčastněným družstvům, velký dík patří všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na hladkém průběhu soutěže.

 

Komentáře

  1. Roman napsal:

    Děkuji Aleškovi že vybral krásný druhý pokus mužů,protože naše druhé pokusy jsou široko daleko vyhlášené a legendární.

Komentování je ukončeno.