112 TÍSŇOVÁ LINKA 150 HASIČI 155 ZÁCHRANNÁ SLUŽBA 158 POLICIE
Znak SDH - background

SDH Pařezov

Sbor dobrovolných hasičů

Proudnice
Facebook sboru

Olympiáda 2. ročník 5.10.2013

I v letošním roce se na závěr sportovní sezony podařilo zorganizovat víceboj. Hlavní hecíř Viki zvaný „VINGL“ připravil stejné soutěžní disciplíny jako v loňském roce. Tedy v podlézání a přeskoku laťky, trojskoku z místa do dálky,  hod sudem, oštěpem, koulí a diskem a střelby ze vzduchovky. V letošním roce byla i olympijská pochodeň (bohužel nechtěla hořet).

Umístění v jednotlivých disciplínách se sčítaly a vítěz byl ten, kdo měl nejnižší počet bodů. Vyhlášení výsledků proběhlo v naší hospůdce u Berana. Vítězství obhájil Viki (budeme muset vymyslet nějaké disciplíny, které mu nevyhovují :), mezi ženami vyhrála Jolana, z dětí byl nejúspěšnější Vojta.

Výsledky Zde

 

Komentáře

  1. Viki _ Vingl :) napsal:

    2. ročník Olympošky se opravdu vyvedl 🙂 Počásko prý bylo někým objednané :)Ně, že bych si disciplíny upravil jen pro sebe :ú To opravdu NE 🙂 Ale vždy jsem měl tyto disciplínky rád 🙂 Holt talent 🙂 Děkuji Všem aktérům a také svým parťákům za pomoc 😀 A ten granát se snad najde 🙂 To znamená, že na 3.ročník pojedu na “ půl plynu “ 🙂 A nebo bude forma, tedy necháme se překvapit 🙂 Měla být zimní olympoška, ale víme, že ten snížek nebyl žádný 🙁 Takže díky všem aktérům,.. podotýkám, že výsledky byly správně sečteny 🙂 Bude zapůjčen oštěp a talé bude skok do dálky 🙂

    S pozdravem Viki Vingl 🙂

Komentování je ukončeno.