Sbor dobrovolných hasičů

Proudnice
Facebook sboru

Okrsková soutěž v požárním sportu 21.5.2016

Za účasti 5ti družstev mužů (Poběžovice, Nový Kramolín, Mnichov, Vlkanov a Pařezov) a dvou družstev dětí (Poběžovice, Pařezov) se v Poběžovicích na hřišti konala okrsková soutěž v požárním sportu okrsku Poběžovice. Za vlídného slunečného počasí muži soutěžili ve dvou disciplínách, a to ve štafetě a v požárním útoku. Děti měly jen požární útok. Naše ženy bohužel nedokázaly sestavit družstvo.

Muži běželi štafetu takto:

Okno – Školník Dominik, bariéra Šimon, hasičák Matouš a kladinu s hadicemi Pavel. Štafeta skončila na druhém místě, dvě vteřiny za vítězným Vlkanovem s časem 78,43s.

Sestava útoku

Koš – Pepa, savice – Jirka, stroj – Roman, béčka – školník Dominik, troják – Pavel, LP – Šimon, PP – Matouš. Po nepříliš povedeném prvním pokusu (31,20) se druhý již podařil a muži obsadili první místo v PÚ s časem (24,60) před Kramolínem a Vlkanovem. Běželo se na 2B s mašinou 12kou. Celkově muži obsadili 1. místo.

Naše děti předvedly výborný výkon, ukázaly, že při pravidelných pátečních schůzkách se něco naučily a s časem 33,65 zvítězily. Gratulujeme a děkujeme vedoucím za celoroční přípravu.

Sestava dětí: Koš – Filípek, savice – Jindříšek, stroj – Románek J, béčka – Lukášek, troják – Janča, LP – Kubík a PP – Lucinka